ACİL HEMEN NAKİT BULMA YOLLARI
Acil nakite sıkıştınız bankalara gittiniz kredi alamadınız. Müşteri temsilcileri size kara listede olduğunuzu kkb puanınızın çok düşük olduğunu size yardımcı olamayacağını söyledi sizi gönderdi. Paraya ihtiyaç var ama para yok ne yapmanız lazım şimdi size bir kaç yolunu anlatacağız.
İlk yöntem eş dost akrabadan borç almak olabilir. Borç para , altın yada döviz alabilirsiniz. Borç alabileceğiniz bir tanıdığınız yok ise size kredi çekecek bir tanıdık bulabilirsiniz. Bu kişi üzerine kredi çekip ödemeleri siz yapabilirsiniz. Eğer bu durumda yoksa en kötü ihtimalle size kefil olmasını sağlayabilirsiniz. Bu kişinin kefilliği ile sizde kredi çekebilirsiniz. Böylece acil nakit işini çözmüş olursunuz.
Başka bir yol nakit kazanç elde edebileceğiniz işler yapmak olabilir. Örneğin taksicilik bu işlerin başında gelir. Taksiciler anında nakit kazanılar ceplerinde sürekli sıcak para olur günlük iyi para kazanır. Bu paranın bir miktarını plaka sahibine verirler masraflarını çıkarttıklarında ceplerine günlük iyi paralar kalır. Bu şekilde çalışıp aylık iyi paralar kazanabilirsiniz. Başka bir yol da Senetle kredi kullanmak olabilir. Önce Senetle kredi veren firmaları bu şekilde danışmanlık hizmeti veren ikrazatçı ve faktoring şirketlerine başvuru yapmanız gerekir. Böyle firmalar ile çalışırsanız İlerde sorun yaşamazsınız. İlk olarak yapmanız gereken bu tir firmalar ile ilgili araştırma yapmak olmalıdır.Ayrıca önemli bir detay kurumsal olmayan kişi ve kurumlar ile kesinlikle hiç bir şekilde iletişim geçmeyin ve iş yapmayı düşünmeyin. Sonrasında sorun yaşayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*